Inoa Supreme

Inoa SupremeRevoluce v barvení: Inoa Supreme, první omlazující barva bez amoniaku

Zralé ženy dobře vědí, že každý věk s sebou přináší nové zkušenosti a radosti, a proto si i ony vychutnávají krásy života a nechávají se hýčkat. Právě pro ně pokračuje L’Oréal Professionnel s revolucí Inoa. Andrea Josková používá první omlazující barvu bez amoniaku Inoa Supreme, určenou zralým ženám, které mají víc než 70 procent vlasů bílých.

Bílé vlasy jsou nejviditelnějším příznakem stárnutí. Často se objevují už kolem padesátého roku a způsobuje je ztráta přirozených vlasových pigmentů (barviv). Barvení vlasů se pak stává běžnou a přirozenou součástí péče žen o svůj vzhled.

Aby však žena skutečně vypadala mladší, musí působit přirozeně – a k tomu nestačí bílé vlasy pouze maskovat. Omlazující barva na vlasy Inoa Supreme nejen perfektně, až stoprocentně, kryje bílé vlasy v jednom kroku, ale také zpevňuje vlasové vlákno a rozjasňuje pleť žen. Přitom optimálně respektuje vlasovou pokožku.

Paletu barev vybrali zkušení odborníci L’Oréal Professionnel na barvení vlasů a skládá se z jemných béžových, hnědých a slunečných blond odstínů. Každý z nich má dvojí odlesky, které spolu harmonicky ladí, aby rozjasnily pleť a opticky ženu omladily.

Adresa salonu

Přátelství 1300/44
Praha 10 - Uhříněves

Kontakt

+420 777 106 806
info@andreajoskova.cz

Sledujte mě