Blond Studio

Pro krásné sexy blond vlasy

Produkty L’Oréal Professionnel na odbarvování zanechávají vlasy krásné a zesvětlené. Ideální jsou v kombinaci se službou Smartbond, která zajistí ochranu a pevnost vlasového vlákna.

 

Odbarvení může mít mnoho podob. Můžete být celá blond, nechat si udělat melír nebo třeba jen jemné efekty do vlasů pro rozzáření vaší tváře. Díky prosvětlení jen částí vašich vlasů může přinést světlo do vaší tváře a podtrhnout vaše přednosti. Tyto efekty jsou skvělé pro ženy s přírodními vlasy nebo i pro ženy, které chtějí oživit svou barvu, dodat jí více dimenzí a efektů.

Hra světla a stínu podle kontur vaší tváře

CONTOURING je technika melírování inspirovaná speciální aplikací make-upu. Pomocí hry světla a stínu rozjasňuje a opticky prodlužuje tvář a rozzáří vlasy. Jedná se o modelování tváře díky zvýrazňování nebo ztmavování vybraných pramenů různými odstíny. Tento styl můžete vyzkoušet, ať už máte přirozené nebo barvené vlasy.

Co všechno lze s Contouringem dosáhnout?

Kadeřník může vaši tvář opticky zúžit, rozšířit nebo zvýraznit určité partie tváře. Prosvětlí vám vybrané prameny v oblasti obličeje a se správně zvoleným odstínem můžete získat odpočatý a mladistvý vzhled.

Vlasy jako z dovolené?

Velmi přirozený efekt do 30 minut, a navíc bez použití amoniaku.

Sunkissed

SUNKISSED styl propůjčuje vlasům velice lehký, přirozený efekt a jak už název napovídá, vlasy vypadají jako políbené sluncem. Je vhodný pro romantické ženy, které chtějí experimentovat jen velmi zlehka a mají přirozeně dlouhé či polodlouhé vlasy. Je to ideální možnost, pokud chcete po celý rok vypadat, jako kdybyste se právě vrátila od moře.

Jemný přechod pro delší vlasy

Trend OMBRÉ se stal evergreenem. Hraje si s přirozeným přechodem mezi tmavšími vlasy u kořínků a světlejšími délkami. Záleží jen na vás, jak výrazný přechod chcete. Také můžete zvolit přechod do jiné barvy (například vám kadeřník může nabarvit konce lehce růžovou ke zvláštní příležitosti či třeba na párty).

Jako andílek?

BABYLIGHTS je velice delikátní zesvětlovací technika, jejímž výsledkem jsou velmi jemné barevné odlesky připomínající dětské vlásky. Tato technika je vhodná pro ty z vás, které rády sledujete módní trendy a dění ve světě celebrit. Babylights se nemusíte bát zkusit jak na přirozených, tak už dříve barvených vlasech.

Další služby

Diagnostika vlasů a vlasové pokožky

pomocí speciální diagnostické kamery Kerastase

Trendové barvení 2022

Okamžitá proměna vlasů

Výjimečná osobní péče pro Vaše vlasy

Mentoring

Blond Studio

Pro krásné sexy blond vlasy

Diagnostika vlasů a vlasové pokožky

pomocí speciální diagnostické kamery Kerastase

Trendové barvení 2022

Okamžitá proměna vlasů

Výjimečná osobní péče pro Vaše vlasy

Mentoring

Adresa salonu

Přátelství 1300/44
Praha 10 - Uhříněves

Kontakt

+420 777 106 806
andrea@andreajoskova.cz

Sledujte mě