Trendové barvení 2017

30. 06. 2017

BRONDE

Stále aktuální vlasový trend BRONDE je perfektní kombinace hnědé a blond. Vyvolal mohutnou odezvu nejen na červených kobercích, u celebrit a v časopisech, ale i mezi bežnými ženami. BRONDE přinesla ve své kolekci značka L´Oréal Professionnel. Dnes ho ztělesňuje mezinárodní ambasadorka značky, Eva Green. Oblíbenost tohoto looku je hlavně v jeho univerzálnosti. Dá se přizpůsobit všem typům vlasů a tónu pleti a sluší každé ženě. Jde o skutečně dokonalou barvu, která umožní získat prvotní nádech léta, nebo zachová letní vzhled i když přijdou chladnější dny. BRONDE je jemná hra stínu a světla, ideálně se hodí pro ty, co mají kaštanové vlasy a chtějí jim dodat hloubku a tvar. A taky brunetkám, které chtějí podtrhnout a rozjasnit svůj vzhled bez drastické změny přirozené barvy vlasů, a to díky blond pramenům.

Bronde

Brond není barva, kterou si můžete vytvořit doma sama, je to umělecké dílo které vyžaduje ruku zkušeného profesionálního koloristy. Pro vytvoření  tohoto efektu si musíte u svého kadeřníka udělat časovou rezervu a počítat i s vyšší cenou. Brond doporučuji pro své klienty, kteří miluji sexy plážový look a hledají rafinovanost a originalitu. Je vhodný pro brunetky, kde je potřeba oživit barvu, nebo dodat celému účesu hloubku a jas. Díky kombinaci světlých  a tmavších odstínu vypadá vysledný efekt velice přirozeně. Nové odstíny moka, dokáží dokonale zachytit kovový nadech ve vlasech  a spolu s hrou světlých parmenů, připomínají vlasy jako vyšisované od slunce. Vnímám tuto techniku  Brond jako naprosto kreativní nastroj, pro naší každodení práci. Díky, které dokáži každé ženě vytvořit originální odstín na míru.

Andrea Josková – ambasador L´Oréal Professionnel.

BABYLIGHTS

Babylights je velice delikátní zesvětlovací technika, jejímž výsledkem jsou velmi jemné barevné odlesky připomínající dětské vlásky. Tato melírovací technika je vhodná pro ty z vás, které rády sledují módní trendy a mají přirozené nebo barvené vlasy.

Tento trend v barvení vlasů má parciální efekty, které nejen oživí váš účes a dodají mu originální vzhled, ale taky vás dokážou výrazně omladit. Chcete-li dosáhnout dokonalých výsledků, doporučujeme zajít k profesionálnímu kadeřníkovi, který zaručí, že barevné odlesky budou přesně na míru pro vás, budou se hodit k odstínu vaší pleti i tvaru obličeje.

Výsledkem této oblíbené melírovací techniky jsou jemné barevné odlesky jako ve vlasech dětí, vysvětluje vyjímečnost tohoto trendu Andrea Josková ambasador L´Oréal Professionnel.  Toužíte i vy získat nový přitažlivý vzhled a omládnout o pár let? Navštivte můj, které nabízí řadu efektních technik díky zesvětlovací řadě Blond Studio.

Babylights neboli technika jemného stínovaní blond odstínů, působí velmi přirozeně a zároveň dokáže účes obvzláštnit.  Je ušitá přímo na míri klientum, kteří nemají rádi výrazné efekty ba naopak, jemnost a tajemnost. Ve své práci od začátku s klientem pracuji při detailním vlasovém poradenství, kreativní konzultací. Na celkové tvorbě účesu a jeho nejvhodnější barvě, pracuji zejména s náladami a pocity klientky. Důležité je zjistit, kam se chce klient posunout. Kam směřuje. V jakém je naladění . To vše účes musí vyjadřovat. Samozřejmě vedle praktičnosti – účesy ze Salónu Andrey Joskové si klientky mohou jednoduše upravit i v domácím prostředí.

Mé poslání  spočívá zejména ve snaze pomoci klientce „najít se“. Sleduji trendy, ale ty nejsou zcela prioritní – mým záměrem je, vystihnout zejména podstatu člověka. Ne toho, kterého vidím před sebou, ale toho, který je ukryt uvnitř, který směřuje dále a kterému mohu pomoci se správným vykročením. Babylights je přesně rukopis a technika mé dlouhodobé práce, uchvátila moje klienty, díky stínohře světla ve vlasech. Klient má pocit, jakoby se vrátil zpět do dětských let“, uzavírá Andrea.

CONTOURING

ContouringPráce se SVĚTLEJŠÍMI A TMAVŠÍMI odstíny vlasů umožní zjemnit či zvýraznit rysy obličeje a podtrhnout tak jeho půvab.

CONTOURING obličeje je známý hodně let, ale oblíbený a populární se stal až díky Kim Kardashian, která ho proslavila. Jedná se o tvarování obličeje pomocí světla a stínů, který využívají nejen profesionální vizážisté, ale i ženy samotné po celém světě. Vždyť kdo by nechtěl zvýraznit své přednosti a naopak zakrýt své nedostatky? Původně se CONTOURING týkal jenom tmavého a světlého make-upu, s kterými se tvaroval obličej. Jenomže teď si obličej můžete vytvarovat i vlasy – skrze světlý a tmavý odstíny. Trend, který dokáže obličej opticky zúžit či naopak rozšířit, představil Marc Tridner.

Tomuto trendu brzy podlehly celebrity jako Drew Barrymore nebo Scarlett Johansson, které byly následně inspirací pro další ženy po celém světě. „Vlasový CONTOURING dokáže upravit tvar obličeje a zdravě ho prozářit i bez použití make-upu,“ vysvětluje oblibu tohoto trendu Andrea Josková ambasador L´Oréal Professionnel. Cesta k vytouženému efektu vždy vede přes zkušeného odborníka. „Pro přirozený výsledek musí profesionálně vytvořená barva perfektně splynout s vašimi vlasy a tónem pleti“.

Conturing- princip zůstává stejný, jedná se o modelování  a tvarování obličeje pomocí barvící techniky. Každá žena si přeje mít krásný účes, ale neví jak dodat účesu výraz a podrthnout vlastní styl. Zde je ve hře pak technika conturingu, která dokáže z každé ženy udělat femme fatale. Conturing dodáva účesu hloubku, rozjasňuje, opticky prodlužuje  a pomáhá dotvarovat nerovnosti v obličeji.

Jsou to jemné nuance odlesku a tonování, jako když malíř stínuje obraz. Úspěšný výsledek je podmíněn detailní a odbornou diagnostikou a to  jak historií předchozího barvení na  vlasu, tak analýzou tvaru obličeje. Je to jako když modní navrhář tvarueje pomocí látky a střihu celkovou postavu. I zde v naší technice conturing, zkušený kolorista jemně  modeluje tvář, jde o přidávání  a ubírání proporcí v oblčeji, světlá barva přidává a tmavší barva ubírá.“ Dodává Andrea Josková ambasador L´Oréal Professionnel.

Adresa salonu

Přátelství 1300/44
Praha 10 - Uhříněves

Kontakt

+420 777 106 806
andrea@andreajoskova.cz

Sledujte mě